2023-09-27

SEO Specialistas

Vienintelis būdas tapti SEO specialistu – vystyti savo internetinį projektą, paremtą SEO. Tuomet jau gali teikti SEO paslaugas ir atlikinėti SEO auditus. Esu Giedrius Morkūnas, SEO specialistas.

SEO Specialisto patirtis

Pirmąjį savo internetinį projektą į #1 SEO poziciją pakėliau 2010 metais. Tai buvo šunų ėdalo ir reikmenų parduotuvė, kurią atidarėme su žmona. Tuo metu raktažodį „ėdalas šunims“ į pirmąją SERP vietą pakelti pakako vien su META duomenimis ir vienu straipsniu. Dabar, po 13 metų, SEO visai kitoks.

Dabartinis mano projektas kur kas ambicingesnis – kilimų prekyvietė JAV rinkoje https://dressmycrib.com/. Naujasis SEO algoritmas su AI generuojamais atsakymais jau įvertino mūsų pastangas, ir prieš 2 mėnesius baigtas projektas su vienu raktažodžiu jau reitinguojasi top3 pozicijose (taip atrodo naujoji Google paieška JAV rinkoje – Europoje ją pamatysime greičiausiai tik kitais metais):

Rug Visualizer SEO

Na o mūsų SEO Audito veiklos pradžioje, 2021 metais vos sukūrus internetinį puslapį, raktažodį „SEO Auditas“ į #1 Google paieškos vietą užkėlėme per 3 mėnesius:

Seo Auditas

Šis pavyzdys taip pat gerai parodo kas nutinka kuomet turinys nėra atnaujinamas ir atspindi dabartines tendencijas. Po pusės metų pozicijos pradėjo kristi, o po 2 metų iškrito iš pirmojo rezultatų puslapio.

 

Vienintelis būdas tapti SEO specialistu – vystyti savo internetinį projektą, paremtą SEO. Tuomet jau gali teikti paslaugas kitiems.

 

O čia dalis įmonių, kurias esu konsultavęs, teikęs paslaugas ar auditavęs:

 


 

Registruokitės konsultacijai:


 

SEO mokymai ir konferencijos

Be tiesioginių paslaugų taip pat stengiuosi dalintis savo žiniomis ir kartais vedu SEO mokymus.  Džiaugiuosi, jog mano patirtimi ir mokymais jau kvietė dalintis šios organizacijos: Digital Marketing Europe 2023, Inovacijų Agentūra, LiMA, VŽ Akademjija, Kauno Technologijos Universitetas, Academy Class, Chamber LT, BZN Start ir kt.

Žemiau rasite kelis vaizdo įrašus iš mokymų ir konferencijų, kuriose skaičiau pranešimus.

LiMA:


Digital Marketing Europe 2021:


Mokymai per LinkedIn platformą:

Kaip išsirinkti (ir valdyti) SEO agentūrą?

Jei ieškote SEO specialisto – kviečiu paskambinti arba tiesiog pradėti nuo SEO audito, kad suprasti kokio lygio SEO specialisto jums reikia.


Pradėkite nuo SEO audito:


 

 

Esu internetinio marketingo strategas, SEO ekspertas, SEO mokymų autorius. Turi daugiau nei 17 metų patirtį marketingo srityje, dirbau su tarptautiniais ir Lietuvos prekių ženklais: ASUS, Western Union, Canon, HP, Dove, Teo ir kt. Esu buvęs tiek didžiausių pasaulio agentūrų klientas (ex Lowe Profero, dabartinė Mullenloweprofero), tiek pats teikiau SEO paslaugas kaip laisvai samdomas specialistas. Esu dirbęs įvairių rinkų ir struktūrų įmonėse: B2B, B2C, Startup, Corporate, su biudžetais nuo 0 iki 200 000 Eur/mėn. Mentoriauju „Versli Lietuva“ ir „Startup Wise Guys“ programose.


Pasidalinkite savo nuomonę apie straipsnį