2023-12-02

SEO Paslaugos pagal 2023 m. standartus

Mūsų SEO paslaugos nuo agentūrų skiriasi tuo, jog visus klientus prižiūriu aš, Giedrius Morkūnas. Tai įmanoma, nes vienu metu dirbame su ne daugiau nei 5 įmonėmis. Mes ir toliau atliekame SEO auditus, tačiau pristačius audito rezultatus, daugelis klientų prašo teikti ir SEO paslaugas, tad nusprendėme bendradarbiauti su ribotu kiekiu įmonių siekiant išlaikyti aukštą paslaugų kokybę.

 


Registruokitės:


 

 

SEO paslaugos 2023 m. turi būti kitokios nei prieš metus, nes 2022 m. pabaigoje ir visus 2023 metus Google ypatingai stipriai atnaujino savo algoritmus. Dėl renkantis SEO agentūrą, būtinai atkreipkite dėmesį į šiuos dalykus:

 

SEO patirtis 2023 m.

2023 metais SEO labai pasikeitė. Atsiradus Chat GPT, Google daug stipriau pradėjo prioretizuoti žmogaus ekspertiškumą ir 2022 metų gruodžio mėnesį atnaujino savo algoritmą pakeičiant kokybiško turinio sampratą iš iki šiol egzistavusio EAT (Expertise, Authoritativeness, and Trustworthiness) modelio į EEAT (Experience, Expertise, Authoritativeness, and Trustworthiness). Taip pirmą kartą nuo pat SEO pradžios ženkliai atnaujino savo SEO kokybės vertintojo gaires – vadovą, kurį tikri žmonės naudoja paieškos rezultatų kokybei įvertinti.

Kokią didelę įtaką SEO turėjo paskutiniai atnaujinimai galima pamatyti ir SEO pakeitimų „karščio“ skalėje, kurią pristo https://moz.com/google-algorithm-change:

Ir kaip tik šiuo metu, 2023 metų rugsėjo mėnesį vis dar vyksta didelis SEO algoritmo atnaujinimas .

Vienintelis kokybiškų SEO paslaugų teikimo įrodymas – sugebėjimas sėkmingai optimizuoti SEO šiandien.

Visi šie faktai tik dar katą įrodo kaip greitai ir stipriai keičiasi SEO, dėl to ir SEO paslaugos turi adaptuotis. Ar jūs pritaikėte savo savo SEO prie 2023 metų algoritmo atnaujinimų?
Kodėl mes sugebėsime pagerinti jūsų SEO? Pagrindinė priežastis – SEO dėka kuriame savo verslą JAV rinkoje su Europos Sąjungos finansuotu projektu https://dressmycrib.com/. Naujasis Google AI algoritmas jau įvertino mūsų pastangas, ir tik prieš 2 mėnesius baigtas projektas su vienu raktažodžiu jau reitinguojasi top3 pozicijose:

Žinoma, turime patirties ir Lietuvos rinkoje. Per daugiau nei 10 metų, esu konsultavęs, teikęs paslaugas ar auditavęs šias kompanijas:

SEO klientaiNa o mūsų SEO Audito veiklos pradžioje, 2021 metais vos sukūrus internetinį puslapį, raktažodį „SEO Auditas“ į #1 Google paieškos vietą užkėlėme per 3 mėnesius:

Seo Auditas

Šis pavyzdys taip pat gerai parodo kas nutinka kuomet turinys nėra atnaujinamas ir atspindi dabartines dentencijas. Po pusės metų pozicijos pradėjo kristi, o po 2 metų iškrito iš pirmojo rezultatų puslapio.

Mes žinome kas veikia dabar, nes patys vystome verslą JAV rinkoje SEO pagalba. Dėl to galime pagerinti ir Jūsų SEO.

 

 


Pradėkite nuo SEO audito:


SEO paslaugų teikimo procesas

Mūsų SEO procesas:

1. Auditas ir analizė. SEO Auditas yra pirmas žingsnis ir didelė SEO strategijos kūrimo dalis.

2. Strategijos kūrimas. Strategija priklauso nuo jūsų rinkos, konkurentų veiksmų ir jūsų galimybių. Tai apima turinio strategiją, puslapio struktūrą, vidinį, išorinį ir techninį SEO.

3. Vidinis SEO. 2023 metais SEO sukasi apie kokybišką turinį ir ekspertiškumą – tai turi atsispindėti jūsų puslapyje, įskaitant metaduomenis, vidines nuorodas ir kt.

4. Išorinis SEO. Atgalinės nuorodos niekur nedingo, ir jos vis dar svarbios, bet vis daugiau reikšmės turi prekės ženklo paminėjimai ir jūsų ekspertiškumo įrodymai kituose puslapiuose.

5. Techninis SEO. Svetainės greičio optimizavimas, struktūriniai duomenys, patogumas mobiliesiems ir kiti techniniai aspektai, kurie yra būti siekiant top3 SEO pozicijų.

6. Ataskaitų teikimas ir analizė. Rezultatų sekimas yra vienintelis būdas įvertinti SEO darbų efektyvumą. Esame atsakingi už užsibrėžtų tikslų pasiekimą.

Jei tai, ką perskaitėte patiko – susisiekite.

 


Palikite užklausą:


 

Esu internetinio marketingo strategas, SEO ekspertas, SEO mokymų autorius. Turi daugiau nei 17 metų patirtį marketingo srityje, dirbau su tarptautiniais ir Lietuvos prekių ženklais: ASUS, Western Union, Canon, HP, Dove, Teo ir kt. Esu buvęs tiek didžiausių pasaulio agentūrų klientas (ex Lowe Profero, dabartinė Mullenloweprofero), tiek pats teikiau SEO paslaugas kaip laisvai samdomas specialistas. Esu dirbęs įvairių rinkų ir struktūrų įmonėse: B2B, B2C, Startup, Corporate, su biudžetais nuo 0 iki 200 000 Eur/mėn. Mentoriauju „Versli Lietuva“ ir „Startup Wise Guys“ programose.


Pasidalinkite savo nuomonę apie straipsnį